بیت کوین رایگان، خرید بیت کوین، دریافت بیت کوین مجانی، ساخت بیت کوین، استخراج بیت کوین

اپ کارا

کسب بیت کوین رایگان از سایت Cryptofree

ثبت نام در سایت Cryptofree

سایت Cryptofree چیست؟
سایت Cryptofree یکی از مشهورترین سایت هایی است که در ازای فعالیت کاربران، به آنها بیت کوین رایگان می دهد. افراد فعال در این سایت بعد از رسیدن به مبلغ 0.3 معادل 10000 دلار می توانند پول خود را برداشت کرده و با مراجعه به صرافی، بیت کوین خود را به ارز رایج کشورشان تبدیل کنند. میلیون ها کاربر در سراسر جهان در این سایت فعالیت می کنند.

چه منفعتی برای سایت دارد؟
در این سایت تبلیغات گوگل وجود دارد که با بازدید صفحات و مشاهده تبلیغات مبلغی را دریافت میکند و درصدی از این مبلغ به دست آمده به صورت بیت کوینن به کاربران فعال داده میشود، همچنین این سایت از استخراج کنندگان بیت کوین است و برای تشویق کاربران به داشتن بیت کوین و خرید و فروش این ارز دیجیتال تعدادی بیت کوین را رایگان پخش میکند.

ثبت نام در سایت
در حال حاضر شما میتوانید با اکانت گوگل ( GMail ) و یا فیسبوک وارد پنل کاربری خود شوید.

در صورتی که ایمیل گوگل ( GMail ) دارید اینجا کلیک کنید
در صورتی که اکانت فیسبوک دارید اینجا کلیک کنید

روش های کسب درآمد
آنلاین شدن روزانه
کلیک کردن بیت کوین رایگان هر یک ساعت
دعوت دوستان
برد در بازی ها

آنلاین شدن روزانه
هروز وارد سایت شوید و از قسمت Progress جایزه ببرید، همچنین این سایت هر ساعت مقداری بیت کوین رایگان به شما اهدا میکند که این عدد میتواند از 0.00005 تا 1 بیت کوین بسته به شانس شما داده شود.

دریافت بیت کوین رایگان

برای دریافت رایگان بیت کوین از منو سمت چپ گزینه FREE BTC را کلیک کنید و پس از انتقال به صفحه مورد نظر دکمه ROLL را کلیک کنید، شما میتوانید هر یک ساعت یکبار و تا 7 بار در روز بیت کوین مجانی دریافت کنید.

نحوه برداشت پول
زمانی که موجوی حساب شما در این سایت به حد نصاب (0.3) رسید، شما می توانید با روش های مختلفی پول خود را از سایت به حساب های بانکی تان منتقل کنید برای ما ایرانیان استفاده از گزینه کیف پول مجازی، بهترین گزینه موجود می باشد. برای انتفال به یکی از صرافی هایی که خریدار بیت کوین هستند رفته و شماره کیف پول 20 رقمی صراف را وارد کنید مقدار بیت کوینی که میخواهید انتقال دهید را وارد کرده و دکمه Withdraw را کلیک کنید، پس از 20 دقیقه بیت کوین وارد کیف پول صراف خواهد شد.

استخراج بیت کوین

آیا سایت Cryptofree اسکم است؟
خیر این سایت کلاهبردار نیست، اما مدت زمان نسبتا زیادی لازم دارید تا به به مرحله برداشت برسید. البته برخی افراد خوش شانس ظرف چهل روز به مرحله برداشت رسیده اند و موفق شده اند تا پول شان در سایت را به اسکناس های واقعی تبدیل کنند.

ویژگی های سایت کریپتوفری
پرداخت بسیار زیاد بیت کوین در ساعت
درآمد بالا حتی در یک روز
روش های مختلف برای کسب بیت کوین
اهدای بیت کوین رایگان به صورت ساعتی